-
Zakopane Centrum
noclegi z Zakopanem, noclegi w Centrum Zakopanego
-
Zakopane Antałówka
noclegi w Zakopanem Antałówce, noclegi na Antałówce
-
Zakopane Harenda
noclegi w Zakopanem na Harendzie, noclegi na Harendzie
-
Zakopane Jaszczurówka
noclegi w Zakopanem na Jaszczurówce, noclegi na Jaszczurówce
-
Zakopane Krzeptówki
noclegi w Zakopanem na Krzeptówkach, noclegi na Krzeptówkach
-
Zakopane Szymaszkowa
noclegi w Zakopanem na Szymaszkowej, noclegi na Szymaszkowej
-
Białka Tatrzańska
noclegi w Białce Tatrzańskiej
-
Biały Dunajec
noclegi w Białym Dunajcu
-
Bukowina Tatrzańska
noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej
-
Kościelisko
noclegi w Kościelisku
-
Małe Ciche
noclegi w Małym Chichym
-
Murzasichle
noclegi w Murzasichlu
-
Poronin
noclegi w Poroninie
-
Witów
noclegi w Witowie
Regiony
Apartamenty
Schroniska
Domki letniskowe
Gastronomia
Obiekt tygodnia
Hotele
Agroturystyka
Aktywny wypoczynek
Pensjonaty
Newsletter
Statystyka
- Wszytkich: 7198862
- W tym roku: 151121
- W tym miesiącu: 39617
- Dziś: 364
- Online: 31
Zakopiańska Noc Muzeów
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem Nocy Muzeów w Zakopanem 18 maja.
Ostrzegamy, nie będzie czasu na sen!
Gmach Główny Muzeum Tatrzańskiego, ul. Krupówki 10, godz. 20.00 - 24.00
Godz. 20.00 i 21.00 Oprowadzanie po ekspozycji (Jerzy M. Roszkowski I Włodzimierz Cichocki)...
Godz. 22.00 Prezentacja dyplomu nobilitacyjnego z roku 1674 dla rodziny Moniaków. (J. M. Roszkowski).
Godz. 21.00 - 24.00 Prezentacja negatywów szklanych i pozytywów Stanisława Ignacego Witkiewicza „Witkacego" (Danuta Janusz/lub D. Janusz).
Godz. 22.30 - 24.00 prelekcja W. Cichockiego pt. "Nocny lot", poświęcona sowom.
Galeria Sztuki im. W. i J. Kulczyckich, Droga na Koziniec 8, godz. 20.00 - 24.00
Prezentacja nowej wystawy czasowej „Wyprawa. Pośród tatrzańskich i zakopiańskich idei". Na ekspozycji porozmawiać będzie można z jej twórcami: Kubą Szpilką, Maciejem Krupą i Piotrem Mazikiem.
Muzeum Stylu Zakopiańskiego im. Stanisława Witkiewicza w willi Koliba, ul. Kościeliska 18, godz.20.00 - 24.00
Godz. 20.00 - 24.00 Zwiedzanie ekspozycji w willi Koliba
Godz. 21.00 Prezentacja Zbigniewa Moździerza „Architektura Zakopanego w PRL-u"
Galeria Sztuki XX wieku w willi Oksza, ul. Zamoyskiego 25, godz.20.00 - 24.00
Godz. 20.00 Prezentacja multimedialna „Mistrzostwa Świata FIS 1939 w Zakopanem" (Wojciech Szatkowski)
Godz. 21.00 i 23.00 Oprowadzanie po wystawie „Artyści i sztuka w Zakopanem" (Agata Pitoń i Teresa Szeptyńska)
Muzeum Stylu Zakopiańskiego INSPIRACJE im. Marii i Bronisława Dembowskich, Droga do Rojów 6
Godz. 20.00 Oprowadzanie po ekspozycji
Godz. 20.00 - 24.00 Prezentacja muzealnych pamiątek „Maria i Bronisław Dembowscy i ich zakopiańska „Chata".
Muzeum Kornela Makuszyńskiego, ul. Tetmajera 15, godz. 18.30 - 24.00
Godz. 18.30 i 20.00 Przedstawienie "Krawiec niteczka", przygotowane przez dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 7 im. Kornela Makuszyńskiego na Cyrhli.
Godz. 21.00 Oprowadzanie po ekspozycji (Anna Gorycka).
Godz. 22.00 Fragmenty z felietonów Kornela Makuszyńskiego o Zakopanem z tomu "Gniazdo słońca" czytają Maria Jamińska i Paweł Winsczyk.
Galeria Władysława Hasiora, ul. Jagiellońska 18b, godz. 21.00
„Ćwiczenia Fantazji" dla dzieci, młodzieży i dorosłych - zajęcia poprowadzi Julita Dembowska.
Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN, ul. Chałubińskiego 42A (sala audytoryjna), godz. 17.00-24.00
Ekspozycja „Rok w Tatrach"
Godz. 17.00 Wernisaż wystawy pokonkursowej "Władysław hrabia Zamoyski - wielki patriota"
Tatrzański Park Narodowy, Kuźnice 1, godz. 8.00 - 22.00
„Kolekcja Antoniego Kocyana" - wystawa w Wozowni.
„Zamoyscy i ich dzieło" - wystawa w Spichlerzu.
DOM DOKTORA Galeria Sztuki Współczesnej, ul. Witkiewicza 19, godz. 21.00 - 23.00
Zwiedzanie Galerii: wnętrze w stylu zakopiańskim i pokój pamiątek rodzinnych
Zakopiańskie Centrum Edukacji, ul. Kasprusie 35a, godz. 23.50
„Medal " wg tekstu Maryny i Michała Szczepańskich - spektakl SCENY A2
Muzeum Jana Kasprowicza i Galeria obrazów Władysława Jarockiego, Harenda 12 a, godz. 18.00 - 23.00
Godz. 16.00 - 18.30 „Ptasie trele na Harendzie" - warsztaty plastyczne dla dzieci. Godz. 18.30 Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla uczniów szkół podhalańskich „Ptasie radio"
Godz. 19.30 Oprowadzanie po muzeum Jana Kasprowicza przez Halinę Sierant - Ripper.
Godz. 20.30 Opowieść o Julianie Tuwimie - prezentacja przygotowana przez Elżbietę Kyc,
Godz. 21.30 - 23.00 Oprowadzanie po muzeum Jana Kasprowicza i galerii obrazów Władysława Jarockiego przez Małgorzatę Karpiel i Beatę Denis - Jastrzębską.
Muzeum Karola Szymanowskiego w willi „Atma", ul. Kasprusie 19
Godz. 19.00 - 21.00 Warsztaty rodzinne „Konik Muzealny z Szymanowskim"
Godz. 21.00 - 22.00 Koncert.
Godz. 23.00 i 24.00 Zwiedzanie muzeum z przewodnikiem przy muzyce.
Galeria Antoniego Rząsy, ul. Bogdańskiego 16a, godz. 20.00 - 24.00
Pokaz specjalny - Magda i Marcin Rząsa - stare/nowe
Godz. 23.00 oprowadzanie po Galerii