Pensjonaty

Wysoki Wierch

Bukowina Tatrzańska

Willa Znana

Bukowina Tatrzańska

Dom Wypoczynkowy OREŁKI

Bukowina Tatrzańska

U Janinki

Bukowina Tatrzańska

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 6189750
  • W tym roku: 511442
  • W tym miesiącu: 2746
  • Dziś: 932
  • Online: 89

Odkryj piękno polskich lasów

 

Od 28 kwietnia do 15 czerwca potrwa konkurs na najpiękniejsze leśne zakątki w Polsce zorganizowany przez Lasy Państwowe pod nazwą „Odkryj piękno polskich lasów".

 

Lasy Państwowe obchodzą w 2014 roku swoje 90-lecie - z tej okazji, wspólnie z miesięcznikiem National Geographic Polska, przygotowały plebiscyt, którego celem jest wyłonienie najpiękniejszych leśnych zakątków i udowodnienie, jak urokliwe i magiczne są polskie lasy. Wśród 36 nominowanych miejsc znalazły się m.in. puszcze, kompleksy leśne, pomniki przyrody, rezerwaty oraz parki krajobrazowe. Uczestnicy mają możliwość oddania głosu na jedną z dwóch nominacji w każdej z 17 lokalizacji oraz w kategorii specjalnej.

W okresie trwania Konkursu uczestnicy winni wejść na stronę lasypanstwowe.national-geographic.pl, następnie w zakładce Głosowanie zaznaczyć od jednej do maksymalnie osiemnastu nominacji oraz kliknąć przycisk „Oddaj głos". Wyświetli się wówczas formularz, w którym należy wypełnić dane osobowe uczestnika konkursu: imię, nazwisko, e-mail, nr telefonu oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe „Co sprawia, że las jest dla Ciebie wyjątkowym miejscem?" a w końcu zaakceptować regulamin konkursu. Swoje zgłoszenie należy wysłać klikając przycisk „Wyślij". Każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie z nagrodami jedynie po oddaniu głosu w konkursie co możliwe jest 1 raz na 24 godziny

Zachęcamy czytelników do głosowania tym bardziej, że wśród dwóch uznanych za najpiękniejsze w białostockiej dyrekcji Lasów Państwowych miejsc, znalazły się mosty nad Jarką na nieczynnej linii kolejowej. Autorką zdjęcia jest gołdapianka Agnieszka Iber. Dodatkowym bodźcem, może być szansa wygrania jednego z 15 koszy piknikowych. Jest to nagroda przygotowana przez organizatora.

 

 

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach