Pensjonaty

Wysoki Wierch

Bukowina Tatrzańska

Willa Znana

Bukowina Tatrzańska

Dom Wypoczynkowy OREŁKI

Bukowina Tatrzańska

U Janinki

Bukowina Tatrzańska

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 5345128
  • W tym roku: 372928
  • W tym miesiącu: 9673
  • Dziś: 830
  • Online: 28

Wyślij Górali do Australii

Grupa młodzieży realizująca swoje taneczne i muzyczne pasje folklorystyczne, skupiona wokół Zespołu Regionalnego "Istebna" z Istebnej została zaproszona przez Towarzystwo Polskiej Kultury w Wiktorii na wyjątkowe tournee do Australii!!

 

Wielki to dla nas zaszczyt, że nasz zespół został dostrzeżony w tak odległym zakątku świata. Nigdy nawet nie marzyliśmy, że dzięki temu, iż kochamy folklor, lubimy grać, śpiewać i tańczyć, będziemy mieli szansę swoje umiejętności zaprezentować tak daleko! No i przede wszystkim pokazywać i szerzyć polską kulturę nie tylko wśród Polonii, ale też pozostałych mieszkańców kontynentu australijskiego.

Zazwyczaj jakoś sami sobie radziliśmy, tym razem jednak naprawdę potrzebujemy Waszej pomocy! Dostąpiliśmy zaszczytu reprezentowania polskiej kultury w dalekiej Australii. Dla nas to ogromne wyróżnienie! Jednak, aby sprostać temu wyzwaniu niezbędne sa fundusze! Zdecydowaną większość już mamy, brakuje nam tylko około 10%. Dlatego chcemy prosić Was o pomoc, a przy okazji zaoferować coś fajnego w zamian. Szczegóły zbiórki w poniższym linku! Każda nawet najdrobniejsza wpłata będzie dla nas wielkim wsparciem, a zarazem mobilizacją do jeszcze lepszej pracy!

Wierzymy w Was!

https://polakpotrafi.pl/projekt/folklor-w-australii

 

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach