Pensjonaty

Wysoki Wierch

Bukowina Tatrzańska

Willa Znana

Bukowina Tatrzańska

Dom Wypoczynkowy OREŁKI

Bukowina Tatrzańska

U Janinki

Bukowina Tatrzańska

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 6189485
  • W tym roku: 511177
  • W tym miesiącu: 2481
  • Dziś: 667
  • Online: 109

Aplikacje mobilne

 

Jedziesz do Zakopanego? Zabierz ze sobą najlepszy mobilny przewodnik po tatrzańskich szlakach wyposażony w funkcje zwiększające Twoje bezpieczeństwo!

 

Zespół serwisu TRAIL.PL we współpracy z pracownikami Tatrzańskiego Parku Narodowego stworzył dla turystów mobilną aplikację "Twój Tatrzański PN", która pomoże lepiej poznać szlaki i ciekawe miejsca w Parku. Znajdziesz tu opisy i zdjęcia z tatrzańskich szlaków i ciekawych miejsc. Jeśli chcesz, możesz też pobrać mapę mobilną Tatr i ich okolicy, działającą bez stałego połączenia z internetem. Ponadto, aplikacja "Twój Tatrzański PN" umożliwia nagrywanie i zapisanie śladów wycieczek, wraz ze zdjęciami i notatkami, które po zalogowaniu do TRAIL.PL możesz oglądać i edytować w przeglądarce internetowej.

Zwiedzaj Tatrzański Park Narodowy z aplikacją "Twój Tatrzański PN"

Aplikacja "Twój Tatrzański PN" zawiera opisy, zdjęcia i mapy wszystkich szlaków leżących na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Dzięki geolikalizacji możesz na bieżąco sprawdzać gdzie jesteś i czy podążasz właściwą trasą. Ponadto znajdziesz tu opisy i współrzędne wielu interesujących miejsc i ciekawostek. Aby nie narażać Cię na koszty związane z transferem danych w aplikacji możesz pobrać darmową mapę Tatr i Zakopanego, która pozwoli Ci na zwiedzanie bez dostępu do sieci komórkowej!

Zapisuj swoje wyprawy z aplikacją "Twój Tatrzański PN"

Aplikacja "Twój Tatrzański PN" daje możliwość wygodnego dokumentowania swoich wypraw - nagrywając trasę wycieczki możesz zaznaczyć ciekawe miejsca, dodawać zdjęcia i komentarze, a nawet dzielić się nimi ze znajomymi. Dostęp do statystyk podróży pozwoli Ci utrzymać odpowiednie tempo marszu, a także, w razie nagłej potrzeby błyskawicznie przesłać informacje o swoim położeniu za pomocą poczty elektronicznej lub SMS do dowolnej osoby spośród Twoich kontaktów.

Bądź bezpieczny!

Aplikacja zawiera zestaw przydatnych artykułów nt. bezpieczeństwa w górach i zachowania się na szlakach. Możesz przejrzeć aktualne komunikaty turystyczne, ostrzeżenia lawinowe oraz sprawdzić prognozę pogody na najbliższe 6 dni aż dla 7 stacji (Dolina Chochołowska, Dolina Kościeliska, Dolina Pięciu Stawów Polskich, Kasprowy Wierch, Morskie Oko, Zakopane, Łomnica).

Jeśli masz włączony GPS, w każdej chwili możesz przesłać współrzędne swojego aktualnego położenia do dowolnej osoby. Do wyboru masz SMS lub wiadomość e-mail. Możesz też po prostu zadzwonić i przeczytać swoją pozycję z ekranu telefonu.

Korzystając z aplikacji pomagasz pracownikom Tatrzańskiego Parku Narodowego

Jeśli na trasie zauważysz coś niepokojącego, np. brak wystarczających oznakowań czy nieoczekiwane przeszkody na szlaku, w prosty sposób możesz zgłosić "alert", który poinformuje pracowników Tatrzańskiego Parku Narodowego o danym problemie i ułatwi jego rozwiązanie.

Przejdź do sklepu i pobierz darmową aplikację już teraz:
- Android
- iOS

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach