Pensjonaty

Wysoki Wierch

Bukowina Tatrzańska

Willa Znana

Bukowina Tatrzańska

Dom Wypoczynkowy OREŁKI

Bukowina Tatrzańska

U Janinki

Bukowina Tatrzańska

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 5397091
  • W tym roku: 424891
  • W tym miesiącu: 18905
  • Dziś: 37
  • Online: 24

I edycja 12h SLALOM MARATON - ZAKOPANE

Małgorzata Tlałka- Długosz oraz Burmistrz Miasta Zakopane

Zapraszają na I edycję 12h SLALOM MARATON - ZAKOPANE.

Zawody odbędą się 1 marca 2015 na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem.

 

Będą to wyjątkowe, niestandardowe zawody narciarskie.

Celem sportowym zawodów jest ustanowienie Rekordu Polski, którym będzie maksymalny dystans w kilometrach przejechany na nartach po slalomie non-stop w ciągu 12 godzin przez drużynę.

Celem zawodów jest pozyskanie funduszy dla Fundacji Handicap-Zakopane na organizację całorocznych treningów i zawodów dla młodych sportowców niepełnosprawnych z naszego regionu. Sponsor Główny „Tauron Polska Energia" podejmuje wyzwanie wpłacenia kwoty 100,- zł x ilość kilometrów przejechanych w ciągu 12 godzin non-stop w 12H SLALOM MARATON ZAKOPANE przez team Mistrzów Polski na rzecz Fundacji HANDICAP Zakopane.

Pierwszą drużyną podejmującą to niecodzienne, trudne wyzwanie będą Mistrzowie Polski, byli kadrowicze, reprezentanci Polski w narciarstwie alpejskim, na przestrzeni lat 60-tych do dzisiaj i z różnych regionów Polski.

Planujemy zgłoszenie ustanowionego rekordu do księgi rekordów Guiness'a, jako że jest to zupełnie nowa, nigdzie jeszcze nieprowadzona forma rywalizacji.

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich mieszkańców oraz turystów do udziału i do gorącego dopingu w naszej wyjątkowej imprezie.

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach