Pensjonaty

Wysoki Wierch

Bukowina Tatrzańska

Willa Znana

Bukowina Tatrzańska

Dom Wypoczynkowy OREŁKI

Bukowina Tatrzańska

U Janinki

Bukowina Tatrzańska

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 5353597
  • W tym roku: 381397
  • W tym miesiącu: 18142
  • Dziś: 731
  • Online: 51

Nowa twarz Kościeliskiej

TPN kupił 120-letnią willę Myszka, położoną u wylotu Doliny Kościeliskiej. Porozumienie z dotychczasowym właścicielem nieruchomości pozwoli na uporządkowanie wejścia do tej najpopularniejszej tatrzańskiej doliny.

 

Wśród projektów planowanych przez TPN na najbliższe lata znajdują się trzy nowe centra edukacyjne, jedno z nich będzie mieścić się właśnie w Myszce. Planowana jest także przebudowa wejścia do doliny, które pomieści punkt informacji turystycznej.

„Cieszymy się, że udało się negocjacje z właścicielem doprowadzić do szczęśliwego finału, bo teraz wejście do parku narodowego będzie wyglądało tak, jak powinno. Do końca marca znikną stragany usytuowane wzdłuż granicy posesji. Busy, które wjeżdżały pod Myszkę, decyzją Pana Beckera wypowiadającą im umowę najmu, przestały parkować na posesji. Restauracja działająca w budynku pozostanie najprawdopodobniej do momentu przystosowania budynku do nowej funkcji" - mówi Szymon Ziobrowski, dyrektor TPN.

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach