Pensjonaty

Wysoki Wierch

Bukowina Tatrzańska

Willa Znana

Bukowina Tatrzańska

Dom Wypoczynkowy OREŁKI

Bukowina Tatrzańska

Górolik

Bukowina Tatrzańska

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 5098701
  • W tym roku: 126501
  • W tym miesiącu: 70965
  • Dziś: 1207
  • Online: 67

Wielkanoc będzie można spędzić na nartach

Dobre wiadomości dla narciarzy - tegoroczny sezon zimowy będzie wyjątkowo długi. W kalendarzu coraz bliżej połowa marca, tymczasem na Podhalu wciąż jest sporo śniegu. Średnia pokrywa śnieżna na stokach narciarskich nadal przekracza jeden metr.

 

I wszystko wskazuje na t,o że koleje i wyciągi narciarskie będą działać jeszcze przez co najmniej kilka tygodni.

To będzie raj dla narciarzy - wszystko wskazuje na to, że na Podhalu aż do Świąt Wielkiej Nocy będzie można w wielu miejscach pojeździć na nartach. Józef Dziubasik z ośrodka narciarskiego w Białce Tatrzańskiej zapewnia nawet, że tegoroczne Święta Wielkiej Nocy będzie można spędzić na nartach: - To oczywiście zależy od pogody, ale śniegu na trasach mamy tyle, że prawie na pewno uda się dobre warunki utrzymać aż do kwietnia. Jeszcze dłużej sezon narciarski potrwa na Kasprowym Wierchu - tutaj praktycznie co roku narciarze mogą korzystać z tras aż do długiego weekendu majowego. Oczywiście tutaj decydująca jest pogoda - jeśli najbliższe tygodnie przyniosą wiatr halny i deszcz to śnieg może zniknąć znacznie szybciej. Na razie jednak synoptycy zapowiadają słoneczne dni i wciąż jeszcze dość mroźne noce.

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach