Pensjonaty

Wysoki Wierch

Bukowina Tatrzańska

Willa Znana

Bukowina Tatrzańska

Dom Wypoczynkowy OREŁKI

Bukowina Tatrzańska

Górolik

Bukowina Tatrzańska

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 5345305
  • W tym roku: 373105
  • W tym miesiącu: 9850
  • Dziś: 1007
  • Online: 24

MUZEUM TATRZAŃSKIE ZAPRASZA NA FESTIWAL

 

MUZEUM TATRZAŃSKIE ZAPRASZA NA FESTIWAL "WSTĘP WOLNY FUNDUSZY EUROPEJSKICH"

 

 

Miejsce: Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem - filie: Galeria Sztuki XX wieku w willi Oksza i Muzeum Stylu Zakopiańskiego - Inspiracje

Data rozpoczęcia: 20-03-2015 Data zakończenia: 22-03-2015

Organizator: Muzeum Tatrzańskie, Województwo Małopolskie

Kontakt: biuro@muzeumtatrzanskie.pl

Cena biletu: wstęp wolny

Informacje dodatkowe: Pierwszy weekend wiosny świadczy tylko o jednym - wielkimi krokami zbliża się Festiwal Wstęp Wolny Funduszy Europejskich. To znak, że Małopolska myśli o kulturze, ale też o każdym mieszkańcu. Coś dla siebie znajdą tu mali, nieco więksi i całkiem duzi amatorzy wydarzeń kulturalnych. Kilkanaście małopolskich miast wytoczyło ciężkie działa przeciwko zimowej nudzie i monotonii. Z tej okazji również Muzeum Tatrzańskie przygotowało specjalną ofertę: 20 marca 2015 r. (piątek), godz. 16:30 - „Ćwiczenia z materią", czyli zajęcia kreatywne dla dzieci w wieku 7-12 lat; Galeria Władysława Hasiora (filia Muzeum Tatrzańskiego), Zakopane, ul. Jagiellońska 18 b; wstęp wolny. Zapisy do 19 marca 2015 r. pod adresem: j.dembowska@muzeumtatrzanskie.pl 22 marca 2015 r. (niedziela) - darmowy wstęp i oprowadzanie przez przewodnika w dwóch filiach Muzeum Tatrzańskiego: - Galerii Sztuki XX wieku w willi Oksza (Zakopane, ul. Zamoyskiego 25) - godz. 11:30; 13:30 - Muzeum Stylu Zakopiańskiego - Inspiracje im. Marii i Bronisława Dembowskich (Zakopane, Droga do Rojów 6) - godz. 10:00; 13:00 Ponadto w ramach Festiwalu Wstęp Wolny Funduszy Europejskich: aż 35 instytucji z 14 małopolskich miast i miejscowości otwiera swoje wnętrza dla mieszkańców regionu w dniach 20-22 marca br. To wielkie święto kultury, co potwierdza kolejna, bo już trzecia edycja Festiwalu. Otwierają się za darmo dla Małopolan: Kraków, Wieliczka, Niepołomice, Brzesko, Bochnia, Tarnów, Nowy Sącz, Szymbark, Chrzanów, Inwałd, Wadowice, Dąbrowa Tarnowska, Zubrzyca Górna i Zakopane. W tych miejscowościach z bezpłatną ofertą na mieszkańców czekają m.in. muzea, teatry, opera, filharmonia, centra kultury, biblioteki, kopalnie soli, Park Miniatur, Centrum Kongresowe i wiele innych instytucji. Propozycje spędzania wolnego czasu w pierwszy wiosenny weekend można sprawdzić na stronie www.festiwal.fundusze.malopolska.pl  Znajdziesz tam listę obiektów, które biorą udział w Festiwalu.  Przeczytasz o atrakcjach, jakie dla Ciebie przygotowali.  Weźmiesz udział w konkursie z kulturalnymi nagrodami. Mają atrakcyjną ofertę dla wszystkich! Zwiedzanie muzeów i teatrów z przewodnikiem, zajęcia kreatywne i edukacyjne, twórcze warsztaty, wernisaże wystaw, lekcje muzealne, a do wygrania mnóstwo biletów na wydarzenia kulturalne - z tych i wielu innych atrakcji będzie można skorzystać podczas Festiwalu Wstęp Wolny. Uwaga: konkurs! Wystarczy kreatywnie odpowiedzieć na pytania, które znajdują się na stronie www.festiwal.fundusze.malopolska.pl, w zakładce „Konkurs" i wysłać je poprzez formularz elektroniczny. Na stronie www dostępne są także zasady i regulamin udziału w zabawie. Cała oferta w dniach 20-22 marca jest całkowicie darmowa! Jednak w niektórych wydarzeniach będzie można wziąć udział tylko po uprzedniej rejestracji. Projekt współfinansowany z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach