Pensjonaty

Wysoki Wierch

Bukowina Tatrzańska

Willa Znana

Bukowina Tatrzańska

Dom Wypoczynkowy OREŁKI

Bukowina Tatrzańska

Górolik

Bukowina Tatrzańska

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 6189504
  • W tym roku: 511196
  • W tym miesiącu: 2500
  • Dziś: 686
  • Online: 103

ENCYKLOPEDIA SCHRONISK TATRZAŃSKICH

Już w najbliższy piątek (19 czerwca) Muzeum Tatrzańskie zaprasza do swojej filii - Muzeum Stylu Zakopiańskiego w willi Koliba na promocję II wydania „Encyklopedii Schronisk Tatrzańskich" i spotkanie z autorem - Januszem Konieczniakiem.

 

Z historią tatrzańskiej turystyki nierozerwalnie są związane dzieje wszelkiego rodzaju obiektów budowlanych, umożliwiających wędrowcom znalezienie schronienia przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, czy po prostu miejsca na nocleg, poczynając od prostych kolib i szałasów, kończąc zaś na luksusowych niekiedy schroniskach, oferujących współczesnemu turyście pełnię komfortu. O historii tych obiektów, zarówno po polskiej, jak i słowackiej stronie Tatr, opowiada obszerny tom „Encyklopedii schronisk tatrzańskich" Janusza Konieczniaka, której drugie - poprawione i znacznie poszerzone, także pod względem szaty ilustracyjnej - wydanie promowane będzie na spotkaniu. Podczas promocji książka będzie do nabycia w atrakcyjnej cenie. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach