Aktywny wypoczynek

Chałupki pod Giewontem

Murzasichle koło Zakopanego

Kwatery u Malika

Biały Dunajec

zobacz więcej dodaj obiekt

Pensjonaty

Wysoki Wierch

Bukowina Tatrzańska

Willa Znana

Bukowina Tatrzańska

Dom Wypoczynkowy OREŁKI

Bukowina Tatrzańska

Górolik

Bukowina Tatrzańska

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 4058567
  • W tym roku: 262820
  • W tym miesiącu: 86535
  • Dziś: 90
  • Online: 75

ENCYKLOPEDIA SCHRONISK TATRZAŃSKICH

Już w najbliższy piątek (19 czerwca) Muzeum Tatrzańskie zaprasza do swojej filii - Muzeum Stylu Zakopiańskiego w willi Koliba na promocję II wydania „Encyklopedii Schronisk Tatrzańskich" i spotkanie z autorem - Januszem Konieczniakiem.

 

Z historią tatrzańskiej turystyki nierozerwalnie są związane dzieje wszelkiego rodzaju obiektów budowlanych, umożliwiających wędrowcom znalezienie schronienia przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, czy po prostu miejsca na nocleg, poczynając od prostych kolib i szałasów, kończąc zaś na luksusowych niekiedy schroniskach, oferujących współczesnemu turyście pełnię komfortu. O historii tych obiektów, zarówno po polskiej, jak i słowackiej stronie Tatr, opowiada obszerny tom „Encyklopedii schronisk tatrzańskich" Janusza Konieczniaka, której drugie - poprawione i znacznie poszerzone, także pod względem szaty ilustracyjnej - wydanie promowane będzie na spotkaniu. Podczas promocji książka będzie do nabycia w atrakcyjnej cenie. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach