Pensjonaty

Wysoki Wierch

Bukowina Tatrzańska

Willa Znana

Bukowina Tatrzańska

Dom Wypoczynkowy OREŁKI

Bukowina Tatrzańska

U Janinki

Bukowina Tatrzańska

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

 • Wszytkich: 5155605
 • W tym roku: 183405
 • W tym miesiącu: 1975
 • Dziś: 350
 • Online: 45

Joy Ride Zako Fest.

 

Najbardziej innowacyjna impreza rowerowa na Podhalu startuje w piątek!

 

 

5 ekstremalnych konkurencji rowerowych, zawody dla dzieci, targi rowerowe, masowy przejazd rowerzystów, koncert zespołu Sztigar Bonko, rowerowe przedszkole i pokazy skoków rowerowych - już w piątek rusza festiwal Joy Ride Zako(pane) Fest i wygląda na to, że będzie się działo, że hej!


Darmowe atrakcje na Dolnej Równi Krupowej

Od piątku do niedzieli na Dolnej Równi Krupowej pojawi się rowerowe miasteczko, które będzie stanowiło serce nowatorskiego festiwalu Joy Ride Zako Fest. To stamtąd wystartują setki zawodników w konkurencji Cyklokarpaty Maraton, Kellys Enduro oraz fani dwóch kółek w rowerowym manifeście pod tytułem „Podhalańska Masa Krytyczna" (szczegóły tutaj: www.facebook.com).

Niemniej jednak miasteczko będzie tętnić życiem przez całe trzy dni, a to za sprawą:

 • Konkurencji „Jump Show", podczas której zaproszeni zawodnicy zawalczą o tytuł króla rowerowych skoków w piątek, a następnie w sobotę podejmą próbę wykonania synchronicznego salta w tył.
 • Rowerowego Przedszkola, gdzie nawet 3 latkowie postawią pierwsze kroki w jeździe na rowerze z przeszkodami takimi jak drewniane kładki, bandy czy muldy.
 • Targów rowerowych - 30 namiotów najlepszych firm rowerowych w Polsce w których będzie można zobaczyć produkty na nadchodzący sezon oraz kupić w preferencyjnej cenie sprzęt i odzież z aktualnej kolekcji. Na liście firm znalazły się między innymi: Power Bike, Kellys, Antidone Bikes, Yeti czy Summit.
 • Redbull Tour Busa - przez cały okres trwania festiwalu na deskach muzycznego autobusu będzie grał DJ Benito, a w sobotni wieczór pojawi się Sztigar Bonko
 • Toru pump track, czyli pełna muld i wyprofilowanych band modułowa konstrukcja od firmy BT Project. Jazdę na nim będzie mógł poćwiczyć każdy, a w sobotę zostaną rozegrane zawody na najszybszy przejazd toru bez pedałowania (zawodnicy rozpędzają się „dociskając" rower na muldach)

Wstęp do miasteczka bezpłatny!

Zawody dla najmłodszych
W sobotę również na terenie festiwalowego miasteczka odbędą się darmowe zawody dla dzieci w wieku do 12 lat. Trasa będzie bardzo prosta i dopasowana do sześciu grup wiekowych. Jak mówi organizator wydarzenia Szymon Syrzistie „w Kids Race najważniejsza jest dobra zabawa i miłe wspomnienia, dlatego każdy kto przejedzie trasę otrzyma dyplom i słodką nagrodę od firmy Samanta, a trójka najlepszych puchary!". Szczegóły konkurencji dostępne są tutaj: http://joyride.pl/?p=10625

Harenda częścią festiwalu
Podczas festiwalu tradycyjnie nie może zabraknąć Stoku Harenda, na którym wybudowana jest trasa zjazdowa. To na niej, co roku we wrześniu rowerzyści downhillowi z całej Polski kończą swój sezon nocnym zjazdem. Tym razem jednak spotkają się za dnia, aby powalczyć w kolejnej edycji konkurencji Joyride.pl Downhill oraz równoległym Karcher Dual Slalomie.

Dodatkowe informacje:

 • Dodatkowe informacji na temat imprezy: www.joyridefest.pl
 • Pytania dotyczące festiwalu można zadawać na stronię wydarzenia: www.facebook.com
 • Mapa z zaznaczonym terenem festiwalu oraz polecanymi przez Joy Ride miejscami w Zakopanem: http://bit.ly/1VlZlWj

 

Przyjaciele Festiwalu

Partnerzy: Miasto Zakopane, Biuro Promocji Zakopanego, ZEW Niedzica, Niedzica.pl

Sponsorzy: Kellys, Maxxis, NS Bikes, Fox, Kärcher

Sponsor skrzydeł dla zawodników: Redbull

Patroni medialni: magazyn BIKE, Downhill24, MTB.pl, Extreme Sports Channel, Podhale 24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, Dh-zone.com, TVP Kraków, Polska na rowery, Teleexpress.

Współorganizatorzy: Cyklokarpaty, BT Project, Dirt it more, Polish 4x open, Enduro Trails, Stowarzyszenie Rowerowe Podhale

Projekt dofinansowano ze środków miasta Zakopane w partnerstwie z Biurem Promocji Zakopanego

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach