Aktywny wypoczynek

Chałupki pod Giewontem

Murzasichle koło Zakopanego

Kwatery u Malika

Biały Dunajec

zobacz więcej dodaj obiekt

Pensjonaty

Wysoki Wierch

Bukowina Tatrzańska

Willa Znana

Bukowina Tatrzańska

Dom Wypoczynkowy OREŁKI

Bukowina Tatrzańska

Górolik

Bukowina Tatrzańska

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 3619014
  • W tym roku: 675509
  • W tym miesiącu: 48747
  • Dziś: 1603
  • Online: 24

ZAKO_TWORY targi dizajnu pod Giewontem - edycja świąteczna!


5 i 6 grudnia 2015r. odbędzie się w Zakopanem czwarta edycja targów dizajnu: Zako_Twory. Tym razem targi będą odbywać się przez 2 dni. Pierwszego dnia będzie można zobaczyć oraz nabyć artykuły z zakresu mody, grafiki, rzeźby, biżuterii czy wszelkich form użytkowych.

 

Drugiego natomiast, będą miały miejsce Zako_Twory Kids - targi artykułów dziecięcych. Podczas całego weekendu na zakopiańskich targach zaprezentuje się 60 wystawców z Podhala oraz innych części Polski. Warto wspomnieć, że zbliżające się Święta są hasłem przewodnim zimowej edycji Zako_Tworów. Można się więc spodziewać, że poza produktami codziennego użytku, pojawią się ręcznie robione ozdoby choinkowe, ciepłe czapki, plecione na drutach rękawice oraz wiele innych rzeczy inspirowanych zimowymi motywami.

Zako_Twory są jedyną imprezą w Zakopanem, której ideą jest stworzenie przestrzeni dla młodych artystów, osób z pasją tworzenia i nowoczesnym podejściem do wzornictwa. Ich pierwsza edycja miała miejsce na wiosnę 2014 roku i z każdą kolejną cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony zakopiańczyków oraz turystów.

Tego rodzaju targi odbywają się w wielu polskich miastach. Trzy zakopianki - Blanka, Paula i Basia, postanowiły również zorganizować taki event w swoim rodzinnym mieście. Ich celem jest stworzenie miejsca, gdzie będą mogli spotkać się młodzi ludzie z pasją oraz wszyscy ci, którzy doceniają kunszt pracy, inwencję twórczą i niebanalne wzornictwo.

Organizatorki zapewniają, żę będzie to idealny moment aby nabyć wymarzone świąteczne prezenty -"Pragniemy, aby nadchodzące Zako_Twory będą źrodłem inspiracji, a także miejscem spotkań towarzyskich w mikołajkowej atmosferze".

Świateczna akcja charytatywna

Podczas trwania targów zostanie przeprowadzona ŚWIĄTECZNA AKCJA CHARYTATYWNA w formie loterii fantowej. Odwiedzający będą mogli nabyć cegiełki w wysokości 10zł i tym samym wziąć udział w losowaniu fantów, podarowanych przez chętnych wystawców. W niedzielę, pod koniec targów odbędzie się losowanie fantów.

Cały dochód z loterii zostanie przekazany na rehabilitację oraz leczenie 5- letniego Jasia Ślusarczyka, który urodził się z wirusem cytomegalii.

Wstęp wolny

Miejsce: Kawiarnia "STRH Cafe&Gallery" "KRUPÓWKI 4A"

Ul. Krupówki 4a (3 piętro), Zakopane

Data: 5 i 6 grudnia 2015r.

Godz: 11:00 - 18:00

KONTAKT:

Barbara Majcher 600 481 776

Blanka Gluzińska 607 951 689

Paulina Rzankowska tel. 604 13 50 24

MAIL: zakotwory@gmail.com

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach