Pensjonaty

Willa Znana

Bukowina Tatrzańska

Wysoki Wierch

Bukowina Tatrzańska

Dom Wypoczynkowy OREŁKI

Bukowina Tatrzańska

U Janinki

Bukowina Tatrzańska

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 5153505
  • W tym roku: 181305
  • W tym miesiącu: 50388
  • Dziś: 500
  • Online: 27

ZAKO_TWORY targi dizajnu pod Giewontem - edycja świąteczna!


5 i 6 grudnia 2015r. odbędzie się w Zakopanem czwarta edycja targów dizajnu: Zako_Twory. Tym razem targi będą odbywać się przez 2 dni. Pierwszego dnia będzie można zobaczyć oraz nabyć artykuły z zakresu mody, grafiki, rzeźby, biżuterii czy wszelkich form użytkowych.

 

Drugiego natomiast, będą miały miejsce Zako_Twory Kids - targi artykułów dziecięcych. Podczas całego weekendu na zakopiańskich targach zaprezentuje się 60 wystawców z Podhala oraz innych części Polski. Warto wspomnieć, że zbliżające się Święta są hasłem przewodnim zimowej edycji Zako_Tworów. Można się więc spodziewać, że poza produktami codziennego użytku, pojawią się ręcznie robione ozdoby choinkowe, ciepłe czapki, plecione na drutach rękawice oraz wiele innych rzeczy inspirowanych zimowymi motywami.

Zako_Twory są jedyną imprezą w Zakopanem, której ideą jest stworzenie przestrzeni dla młodych artystów, osób z pasją tworzenia i nowoczesnym podejściem do wzornictwa. Ich pierwsza edycja miała miejsce na wiosnę 2014 roku i z każdą kolejną cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony zakopiańczyków oraz turystów.

Tego rodzaju targi odbywają się w wielu polskich miastach. Trzy zakopianki - Blanka, Paula i Basia, postanowiły również zorganizować taki event w swoim rodzinnym mieście. Ich celem jest stworzenie miejsca, gdzie będą mogli spotkać się młodzi ludzie z pasją oraz wszyscy ci, którzy doceniają kunszt pracy, inwencję twórczą i niebanalne wzornictwo.

Organizatorki zapewniają, żę będzie to idealny moment aby nabyć wymarzone świąteczne prezenty -"Pragniemy, aby nadchodzące Zako_Twory będą źrodłem inspiracji, a także miejscem spotkań towarzyskich w mikołajkowej atmosferze".

Świateczna akcja charytatywna

Podczas trwania targów zostanie przeprowadzona ŚWIĄTECZNA AKCJA CHARYTATYWNA w formie loterii fantowej. Odwiedzający będą mogli nabyć cegiełki w wysokości 10zł i tym samym wziąć udział w losowaniu fantów, podarowanych przez chętnych wystawców. W niedzielę, pod koniec targów odbędzie się losowanie fantów.

Cały dochód z loterii zostanie przekazany na rehabilitację oraz leczenie 5- letniego Jasia Ślusarczyka, który urodził się z wirusem cytomegalii.

Wstęp wolny

Miejsce: Kawiarnia "STRH Cafe&Gallery" "KRUPÓWKI 4A"

Ul. Krupówki 4a (3 piętro), Zakopane

Data: 5 i 6 grudnia 2015r.

Godz: 11:00 - 18:00

KONTAKT:

Barbara Majcher 600 481 776

Blanka Gluzińska 607 951 689

Paulina Rzankowska tel. 604 13 50 24

MAIL: zakotwory@gmail.com

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach