Pensjonaty

Wysoki Wierch

Bukowina Tatrzańska

Willa Znana

Bukowina Tatrzańska

Dom Wypoczynkowy OREŁKI

Bukowina Tatrzańska

U Janinki

Bukowina Tatrzańska

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 5158006
  • W tym roku: 185806
  • W tym miesiącu: 4376
  • Dziś: 1281
  • Online: 54

Zakopiański Sylwester 2015


Plenerowa zabawa i powitanie Nowego Roku pod Tatrami po raz pierwszy od wielu lat.

Zaprasza Burmistrz Miasta Zakopane.

 

Wielką niespodziankę przygotował dla mieszkańców Zakopanego i turystów wypoczywających pod Tatrami zakopiański Urząd Miejski. Po raz pierwszy od wielu lat do bogatej propozycji ofert sylwestrowych w zimowej stolicy Polski dołącza wyjątkowe wydarzenie plenerowe - Zakopiański Sylwester 2015.

Na Dolnej Równi Krupowej w ostatni dzień Starego Roku królować będzie muzyka etno/folk. Gwiazdą wieczoru będzie grupa Zakopower, wcześniej zagra Tryptyk, na scenie pojawi się taka znana i lubiana formacja Brathanki. Całość uzupełnią występy didżejów i pokazy laserowe. Doszliśmy do wniosku, że Zakopane powinno wzorem takich miast jak Warszawa, Kraków, czy Wrocław zorganizować plenerowego Sylwestra z prawdziwego zdarzenia. Wszyscy wiemy, jak wielu turystów wypoczywa w naszym mieście, spędza u nas Święta Bożego Narodzenia, wita Nowy Rok. Mam nadzieję, że część z nich skorzysta z naszej propozycji i będzie znakomicie bawić się na Dolnej Równi Krupowej. Nie zapominamy oczywiście o mieszkańcach Zakopanego. Ich także gorąco zachęcamy, by byli razem z nami - zaprasza Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula.

Impreza rozpocznie się o 20:00, zakończy o 1:00 już w Nowym Roku. W dni poprzedzające Zakopiański Sylwester na Krupówkach będzie można wziąć udział w specjalnej promocji. Do wygrania będą kubki z limitowanej serii Zakopiański Sylwester oraz zaproszenia do specjalnej strefy gości w pobliżu sceny. Osoby, które będą bawić się w strefie gości będą miały szansę wzięcia udziału w sylwestrowych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Myślę, że to wydarzenie na stałe wpisze się w kalendarz imprez naszego miasta. Nie traktujemy tego w kategorii eksperymentu, raczej jako wyzwanie organizacyjne. Ale nie ma wątpliwości, że sobie poradzimy - dodaje Leszek Dorula.

Wstęp na Dolną Rówień Krupową będzie bezpłatny. W sylwestrowej zabawie będzie mogło uczestniczyć 10 000 osób. Na miejscu będzie czynna strefa gastronomiczna.

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach