Pensjonaty

Wysoki Wierch

Bukowina Tatrzańska

Willa Znana

Bukowina Tatrzańska

Dom Wypoczynkowy OREŁKI

Bukowina Tatrzańska

U Janinki

Bukowina Tatrzańska

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 5390189
  • W tym roku: 417989
  • W tym miesiącu: 12003
  • Dziś: 827
  • Online: 25

Jesienne wędrówki z przyrodnikami

Wakacyjne wędrówki z przyrodnikami cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, że Tatrzański Park Narodowy postanowił pospacerować wspólnie z Wami również jesienią! Wycieczki odbywać się będą raz w miesiącu (jeśli będzie potrzeba, może częściej), w soboty.

 

Nie są to przejścia typowo turystyczne, raczej spacer połączony z edukacją przyrodniczą, skierowane do rodzin z dziećmi, nie do grup zorganizowanych. Udział jest bezpłatny.

Zasady uczestnictwa:

Wędrówki prowadzone będą przez pracowników Parku, którzy na co dzień zajmują się edukacją. Będą się rozpoczynać w wyznaczonym miejscu i godzinie. Uczestnicy, wchodząc do Parku, wykupują bilet wstępu, powinni być odpowiednio ubrani i wyposażeni (obuwie górskie, ubranie przeciwdeszczowe itp.). Uczestnicy muszą być świadomi zagrożeń wynikających z przebywania w górach (upadek na kamienistym szlaku, z wysokości, możliwość spotkania żmii, niedźwiedzia czy innych dzikich zwierząt, spadające kamienie i drzewa, załamanie pogody itp.) i podejmują ryzyko uczestniczenia w wyprawie na własną odpowiedzialność. Prowadzący ma prawo odmówić udziału w wycieczce osobom naruszającym przepisy obowiązujące w parku narodowym lub nieodpowiednio wyposażonym, w sposób zwiększający ryzyko wypadku (np. w niewłaściwe obuwie). Uczestnicy wyprawy mogą w każdym punkcie trasy zrezygnować z dalszej wspólnej wędrówki i kontynuować wycieczkę samodzielnie.

Turysto, skorzystaj z okazji, aby dowiedzieć się więcej o przyrodzie i działaniach Tatrzańskiego Parku Narodowego. Zabierz rodzinę i wędruj z nami!

W razie pytań prosimy o kontakt z Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN tel. 18 20 23 312.

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach