Aktywny wypoczynek

Chałupki pod Giewontem

Murzasichle koło Zakopanego

Kwatery u Malika

Biały Dunajec

zobacz więcej dodaj obiekt

Pensjonaty

Wysoki Wierch

Bukowina Tatrzańska

Willa Znana

Bukowina Tatrzańska

Dom Wypoczynkowy OREŁKI

Bukowina Tatrzańska

Górolik

Bukowina Tatrzańska

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 4058654
  • W tym roku: 262907
  • W tym miesiącu: 86622
  • Dziś: 177
  • Online: 123

Jesienne wędrówki z przyrodnikami

Wakacyjne wędrówki z przyrodnikami cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, że Tatrzański Park Narodowy postanowił pospacerować wspólnie z Wami również jesienią! Wycieczki odbywać się będą raz w miesiącu (jeśli będzie potrzeba, może częściej), w soboty.

 

Nie są to przejścia typowo turystyczne, raczej spacer połączony z edukacją przyrodniczą, skierowane do rodzin z dziećmi, nie do grup zorganizowanych. Udział jest bezpłatny.

Zasady uczestnictwa:

Wędrówki prowadzone będą przez pracowników Parku, którzy na co dzień zajmują się edukacją. Będą się rozpoczynać w wyznaczonym miejscu i godzinie. Uczestnicy, wchodząc do Parku, wykupują bilet wstępu, powinni być odpowiednio ubrani i wyposażeni (obuwie górskie, ubranie przeciwdeszczowe itp.). Uczestnicy muszą być świadomi zagrożeń wynikających z przebywania w górach (upadek na kamienistym szlaku, z wysokości, możliwość spotkania żmii, niedźwiedzia czy innych dzikich zwierząt, spadające kamienie i drzewa, załamanie pogody itp.) i podejmują ryzyko uczestniczenia w wyprawie na własną odpowiedzialność. Prowadzący ma prawo odmówić udziału w wycieczce osobom naruszającym przepisy obowiązujące w parku narodowym lub nieodpowiednio wyposażonym, w sposób zwiększający ryzyko wypadku (np. w niewłaściwe obuwie). Uczestnicy wyprawy mogą w każdym punkcie trasy zrezygnować z dalszej wspólnej wędrówki i kontynuować wycieczkę samodzielnie.

Turysto, skorzystaj z okazji, aby dowiedzieć się więcej o przyrodzie i działaniach Tatrzańskiego Parku Narodowego. Zabierz rodzinę i wędruj z nami!

W razie pytań prosimy o kontakt z Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN tel. 18 20 23 312.

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach