Aktywny wypoczynek

Chałupki pod Giewontem

Murzasichle koło Zakopanego

Kwatery u Malika

Biały Dunajec

zobacz więcej dodaj obiekt

Pensjonaty

Willa Znana

Bukowina Tatrzańska

Wysoki Wierch

Bukowina Tatrzańska

Dom Wypoczynkowy OREŁKI

Bukowina Tatrzańska

U Janinki

Bukowina Tatrzańska

zobacz więcej dodaj obiekt

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 4180204
  • W tym roku: 384457
  • W tym miesiącu: 101425
  • Dziś: 21137
  • Online: 1171

Warto wiedzieć

Pod Giewontem trwa 5. Zakopiańskie Lato Teatralne. W piątek, 27 lipca o godz. 18.00, w podwórku przy ul. Krupówki 63, odbędzie się spektakl pt. „Uliczny Cyrk Klauna Feliksa”. Natomiast w sobotę, spektakl „Nostalgia. Ulica Corrientes”. Spektakle, po przerwie urlopowej, wznowił Teatr Witkacego.


W sobotę o godz. 20.00 warto wybrać się na jeden z koncertów w ramach Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej Zakopane 2012. Tym razem w kościele pw. Najświętszej Rodziny wystąpi Radosław Marzec (organy) oraz Renata Marzec (wiolonczela). Już tylko do niedzieli, 29 lipca, w Miejskiej Galerii Sztuki im. hr. Władysława Zamoyskiego można oglądać wystawę zatytułowaną „Tadeuszowi Brzozowskiemu - koledzy i przyjaciele artyści”. Tadeusz Brzozowski był wybitnym artystą, pedagogiem oraz spiritus movens życia kulturalnego w Zakopanem. Również do niedzieli, w mniejszej sali galerii, można podziwiać prace zakopiańskiego artysty Pawła Szczerby pt. „Portret – Rzeźba. 65 lat pracy twórczej”. Po przerwie urlopowej swoje spektakle wznowił Teatr Witkacego. „Bezimienne Dzieło” to tytuł spektaklu według St. I. Witkiewicza, który wystawiony zostanie w piątek i sobotę o godz. 19.00 w Auli Zakopiańskiego Centrum Edukacji, ul. Kasprusie 35a. Natomiast spektakl „Planeta” według Jewgienija Griszkowca wystawiony zostanie na scenie Teatru Witkacego, w niedzielę o godz. 21.00, przy ul. Chramcówki 15.

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach